top of page
bgImage

Specializējamies personas datu aizsardzībā un datu aizsardzības speciālistu nodrošināšanā

Par uzņēmumu

Mūsu uzņēmums SIA “Datu aizsardzības speciālists” ir dibināts 2006. gadā un ir specializējies personas datu aizsardzībā un datu aizsardzības speciālistu nodrošināšanā. 

Mūsu klienti pārstāv visdažādākās nozares (piemēram, valsts un pašvaldību iestādes, atkritumu apsaimniekošana, ūdensapgāde, personāla atlase, ārstniecība, poligrāfija, farmācija, kreditēšana, mazumtirdzniecība, vairumtirdzniecība, izglītība, reklāma, datu tirdzniecība, kūdras ieguve, tulkošana, metālapstrāde, celtniecība, uzkopšana, apsardze, degvielas uzpildes stacijas, mežistrāde, ēdināšana, tehnikas noma, kokapstrāde, floristika, sabiedriskais transports, loģistika, stividoru pakalpojumi utt).

Uzņēmuma īpašnieks un valdes loceklis, zvērināts advokāts Lauris Klagišs ir specializējies datu aizsardzības tiesībās, 2006.gadā ieguvis maģistra grādu tiesību zinātnē, 2009.gadā ieguvis sertificēta personas datu aizsardzības speciālista statusu, regulāri ir apmeklējis dažādus seminārus un apmācības saistībā ar datu aizsardzību, kā arī piedalījies Latvijas sertificētu personas datu aizsardzības speciālistu asociācijas dibināšanā.

Ņemot vērā minēto, mēs esam viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā, kas spēj klientiem piedāvāt kvalitatīvus datu aizsardzības speciālista pakalpojumus.

Lauris Klagišs datu speciālists
Regulas prasības

Regula paredz vairākas izmaiņas, kas skar gan valsts un pašvaldību iestādes, gan uzņēmējus, gan datu subjektus (fiziskās personas).

Sazinieties ar mums

Datu aizsardzības speciālists

bottom of page